تبلیغات
بنده خدا باش پادشاه خلق - اینترنت کابلی،DSL را کنار می‌زند
 
بنده خدا باش پادشاه خلق
انسان! خودت به یاری خود برخیز
 
 
پنجشنبه 2 دی 1389 :: نویسنده : pnader npakbaz
نتایج بررسی موسسه LRG نشان می‌دهد استفاده از فناوری DSL در آمریکا برای استفاده از اینترنت کاهش یافته، زی نتایج بررسی موسسه LRG نشان می‌دهد استفاده از فناوری DSL در آمریکا برای استفاده از اینترنت کاهش یافته، زیرا دسترسی به شبکه از طریق کابل با سرعت بیشتری امکان‌پذیر است. تا 4 سال قبل تنها 20 درصد خانوارهای آمریکایی از اینترنت پرسرعت استفاده می‌کردند که این رقم هم اکنون به 57 درصد رسیده است.

اما همزمان با همه گیر شدن استفاده از اینترنت پرسرعت، مردم ترجیح می‌دهند از فناوری‌های پیشرفته‌تری برای اتصال به شبکه استفاده کنند و در این میان اینترنت کابلی به گزینه بسیار محبوبی مبدل شده است. دسترسی به پهنای باند مناسب، قیمت‌های قابل قبول و در حال کاهش و از همه مهم تر سرعت بالاتر اتصال که تا دو برابر اینترنت DSL است از جمله دلایل محبوبیت اینترنت کابلی در ایالات متحده است.

در سه ماهه دوم سال 2008 تنها یک میلیون کاربر جدید در آمریکا به جمع مشترکان سرویس‌های DSL اضافه شدند، حال آنکه این رقم در مدت مشابه سال قبل دو میلیون نفر بوده و همین آمار نشانه افول محبوبیت فناوری DSL در آمریکاست. در مقابل تعداد افرادی که طی این مدت به استفاده از اینترنت کابلی روی آورده‌اند 2/1 میلیون نفر بوده و این اولین بار است که تعداد مشترکان جدید اینترنت کابلی از تعداد مشترکان تازه سرویس‌های DSL  بیشتر می‌شود.

برخی شرکت‌های ارائه دهنده DSL در آمریکا که این خطر را جدی گرفته‌اند به ارائه سرویس‌های تازه تشویقی روی آورده‌اند و به عنوان مثال شرکت وریزون به افرادی که قبلا مشترک خدمات آن بوده‌اند تا 6 ماه اینترنت پرسرعت رایگان ارائه می‌دهد.
نوع مطلب :
برچسب ها :
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : pnader npakbaz
نویسندگان
نظرسنجی
برترین اختراع جهان چیست؟؟
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :


Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت

http://www.webna.ir/news/?id=1162824281